Anasayfa

1996’DAN YARINA…

Türkiye'nin panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Cisimo Mobilya, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biridir. Cisimo Mobilya, Bu yıl 20. kuruluş yıldönümünü kutlayan Cisimo Mobilya, bugün Denizli’de yüksek teknoloji ve üstün kalite yaklaşımı ile mobilya, mutfak, oturma grupları ve özel ahşap donanımları üreten dev bir sanayi kuruluşu konumundadır. Alman ve İtalyan teknolojisi ile masif ve muhtelif kaplama teknikleri kullanılan Cisimo Mobilya’da, en gelişmiş entegre bant sistemleri ile üretim gerçekleştiriliyor.

Türkiye’nin öncü mobilya üreticisi Cisimo Mobilya, Denizli’de yenilikçi tasarımları ve geliştirdiği mobilya formalarıyla, özgün ve çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Müşterilerine panel mobilya sistemleriyle yaşam mekanların da geniş hareket imkanı sağlayan Cisimo, sunduğu şık, kullanışlı, kaliteli, kombine olabilen farklı koleksiyonları ve zengin ürün çeşitliliğinin sunduğu sınırsız alternatiflerle tüm ihtiyaçları karşılıyor.

Yurt içinde ürünlerini 150’nin üzerinde mobilya ve mutfak mağazasında tüketicilerin beğenisine sunan Cisimo Mobilya, prestijli ürünlerinin yanı sıra başarı ile gerçekleştirdiği projeli ve toplu taahhüt işleri ile de Türkiye’nin en güvenilir ve lider firmaları arasında bulunmaktadır. Denizli ve Türkiye’de faaliyet gösteren Cisimo Mobilya müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Mobilya imalata sanayisinde 20 yıllık kariyerinin ardından, Cihan Bey bir değişim zamanının geldiğine karar verdi.

Ailesi ve deneyimi ile ömür boyu tarafından desteklenen, karizmatik girişimci mobilya sektöründe kendini işaretini yapmak için yola çıktı.